https://mok.leknica.pl/wp-content/uploads/2016/03/Magda-Godawa-Jablko.jpg

Magdalena Godawa-Jabłko

mgr Malarz - sciany i sufity jej nie straszne jednak raczej preferuje bardziej wymagajace malarskie wyzwania 🙂 Dyplom malarski obroniony w 2009 roku w pracowni prof. Stanisława Koryki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Równole­gle w pra­cowni dr hab. prof. UZ. Leszka Knaflewskiego tworzyła kolaże.

Instruktorzy
https://mok.leknica.pl/wp-content/uploads/2016/02/Agnieszka-Jodłowska.jpg

Agnieszka Jodłowska

Agnieszka Jodłowska, animator kultury, pedagog tańca, choreograf, tancerka. Uczestniczka licznych warsztatów z tańca współczesnego oraz zajęć związanych z artystyczną, terapeutyczną i edukacyjną pracą z ciałem: choreoterapia, kinezjologia edukacyjna, joga, tańce w kręgu, pantomima.

Instruktorzy
https://mok.leknica.pl/wp-content/uploads/2016/02/Marek-dobry.jpg

Marek Wiskowski

Marek Wiskowski - uzdolniony, uznany muzyk, basista. Przygodę z muzyką rozpoczął już w latach dziecięcych. Początkowo grał na gitarze elektrycznej, ...., w końcu zdecydował, że jego instrument to bas. Marek - kryptonim operacyjny: "Wicek" - ma na swoim koncie mnóstwo występów na żywo, lata doświadczenia scenicznego i akustycznego. (...) Ma na swoim koncie koncert na Woodstock wraz z zespołem OLEJ, sesje nagraniowe z ..., występy w USA.

Instruktorzy · Kadra
https://mok.leknica.pl/wp-content/uploads/2016/03/Bettina-profilowe.jpg

Bettina Kowalska-Targońska

Pani dyrektor - pogodna, miła, kreatywna, pełna pomysłów. Pani Bettina patrzy na świat przez pryzmat swoich fascynacji latami 30. /40. - XX wieku, stąd też jej zamiłowanie do stylu vintage - dla niej, każdy stary przedmiot posiada duszę. Zbiera łyżeczki do kawy, kapelusze - które uwielbia, ale również inne przedmioty - po prostu wszystko, co tylko ją zafascynuje.

Instruktorzy · Kadra
https://mok.leknica.pl/wp-content/uploads/2016/03/Mirosław-Lewicki.jpg

Mirosław Lewicki

To, że jestem instruktorem witrażu jest czystym przypadkiem. W 1997 roku pomagałem znajomej w poszukiwaniu oryginalnego prezentu i trafiłem w Żarach do pracowni witrażownictwa. Sprzedaż była prowadzona w jednym pomieszczeniu z produkcją i zainteresowało mnie to, co i jak ze szkłem wyprawiają w tym miejscu. Znajoma kupiła piękny witraż, a ja książkę o wytwarzaniu lamp witrażowych metodą Tiffany'ego.

Instruktorzy

 

Translator
%d bloggers like this: